• sklep@dsddeluxe.com.pl
  • Zamówienia i reklamacje +48.793765765
  • Konsultacje i dobór kuracji +48.506765765

W naszym sklepie znajdą Państwo akcesoria, które ułatwią codzienną pielęgnację oraz terapię skóry głowy z problemem łysienia. To nasze rozwiązanie dla waszych problemów.

Polecamy Dermaroller do łatwego i bezproblemowego przeprowadzania zabiegów mezoterapii igłowej w warunkach domowych. Przyrząd posiada rolkę wyposażoną w ponad 500 bardzo cienkich igieł wykonanych ze stali chirurgicznej. Przesuwanie Dermarollera po skórze wykonuje setki mikronakłuć, które wspomagają głębokie wnikanie substancji odżywczych zawartych w preparatach leczniczych, a dodatkowo stymulują mikrokrążenie skóry głowy, co przyczynia się do pobudzenia wzrostu i wzmocnienia włosów. Produkt jest w pełni bezpieczny i pozwala na uzyskiwanie wyników porównywalnych z mezoterapią przeprowadzaną w gabinecie kosmetologa. Dermaroller należy dezynfekować przed każdym użyciem. Ze względów higienicznych zaleca się, aby jeden Dermaroller był używany przez wyłącznie jedną osobę.

Mezoterapia igłowa przynosi pozytywne rezultaty w leczeniu łysienia. Poprzez serię nakłuć aktywne substancje docierają bezpośrednio do miejsca działania. Skóra jest pobudzona do intensywnej regeneracji i odbudowy.

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl